top of page

Eğitimler Hakkında

Sitemizde sunduğumuz çeşitli eğitimlerle sağlık profesyonellerinin mesleki becerilerini genişletmeye ve derinleştirmeye yardımcı olmaktayız. Hekimlere yönelik başlattığımız EKG eğitiminden yola çıkarak, şimdi Akut batın'a yaklaşım ve bilgisayarlı tomografi değerlendirme eğitimi, hemşirelere özgü eğitimler ve kritik hasta yönetimi konularını da kapsayan geniş bir eğitim yelpazesine evrildik.

  • EKG eğitimlerimiz, temel seviyeden başlayarak elektrokardiyografinin önemli noktalarını detaylı ve akıcı şekilde vurgular. Bu eğitimler hem temel seviyede hem de ileri seviyede kardiyak vaka yönetimi odaklı, katılımcılarımıza gerçek hayat tecrübeleri kazandırmak için planlanmıştır. Eğitim sonunda sizlere gerçek vaka senaryoları üzerinde bilgilerinizi test etme fırsatı sunar.

  • Tüm sağlık profesyonelleri, sevgicanakademi 'de  yeteneklerini genişletme ve daha kapsamlı bir bakış açısı kazanma fırsatı bulur. Teorik bilgi ile pratik uygulama arasındaki boşluğu doldurarak, sağlık profesyonellerinin her türlü durumda donanımlı olması amaçlanır.

  • Katılımcılarımız Premium WhatsApp  Vaka Paylaşım gruplarımıza ek ücret ödemeden dahil edilir.

  • Bu gruplarda

    • Katılımcılarımız sadece kendi vakalarına değil, diğer katılımcılarımızın da vakalarına tanık olur.

    • Diğer katılımcılarla etkileşimde bulunur ve deneyimlerini paylaşabilir, vaka yönetimlerini tartışabilir.

    • Premium gruplara yönelik üretilen içeriklere sınırsız erişim hakkı edinir.

Hospital Corridors

Katılımcılarımıza eğitim sonunda ingilizce ve Türkçe, web sitemiz üzerinden doğrulanabilir QR kodlu sertifika oluşturulacaktır. Basılı ya da elektronik sertifika tercihi katılımcıya aittir. Sertifika doğrulama sayfası için

Sorunuz Mu Var?

Eğitimler hakkında genel bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Sorularınız için Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Ders demolarını izlemek için ise Demo Dersler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page