top of page

TC kimlik numaranız dahil kişisel bilgileriniz  size özel resmi sertifika tanımlanması için istenmektedir.

18 Mayıs Per

|

Online

18 Mayıs 2023 Hemşirelere Yönelik Online EKG Eğitimi (Hems 019)

Hemşire / Paramedik / ATT'lere Yönelik Online EKG Eğitimi, Toplamda 5 ders saati sürer, 18 Mayıs 2023 (Ders Saatleri: 19:00 - 00:00) de tek oturum olarak planlanmıştır.

 18 Mayıs 2023 Hemşirelere Yönelik Online EKG Eğitimi (Hems 019)
 18 Mayıs 2023 Hemşirelere Yönelik Online EKG Eğitimi (Hems 019)

Zaman & Mekan

18 May 2023 19:00 – 23:50

Online

Eğitim Hakkında

 1. Hemşire & ATT & Paramediklerimize yönelik Online Eğitimimiz EKG Kursu ve Kardiyak Hasta Yönetimi kursu online ve canlı olarak belirtilen tarihte yapılacaktır. 
 2. Eğitim zoom üzerinden bir gün 5 ders, her ders 50 dk ders – 10 dk mola olmak üzere toplamda 5 saat olarak işlenir.
 3. Ders öncesi hafta, ders notu profilinize tanımlanacak ve e-mail aracılığı ile bilgilendirileceksiniz. Katılımcılar, bulundukları yerde ders notunu çıktı alır ve eğitimi bu nottan takip eder. Ders notu, derste anlatılan tüm EKG’leri, görselleri ve ders anlatımlarını içerir. Bu sayede katılımcılar derste anlatılan tüm EKG’lerin üzerinde not alma imkanına sahiptir.
 4. Ders interaktif işlenmektedir. Bu sayede video izleme şeklinde bir ders formatı ile değil, eğitmen ile soru – cevap yaparak konu anlatılmaktadır. Katılımcının durumu müsait değilse mikrofon açmayabilir.
 5. Dersimizde EKG değerlendirmesi anlatıldıktan sonra, kalp krizi ile başvuran hastanın değerlendirilmesi de anlatılmaktadır. Bu eğitim, Akut koroner sendrom ile başvuran hastanın hem EKG bulguları hem de size başvuru sırasındaki semptom ve bulguların değerlendirilmesini de içerir. Bu sayede yanınızda hekim olmadığı durumlarda EKG değerlendirilmesinin ve sorumlu olduğumuz merkeze hastanın belirti ve bulgularının eksiksiz iletilmesi ile ilgili bakış açısının geliştirilmesi hedeflenmiştir.
 6. Eğitim bitince 25 hastalık bir workshop planlanmıştır. Burada yer alan örnekler, acil serviste sık karşılaşılan vaka senaryoları üzerine inşa edilmiştir. Acil servise başvuran hastanın klinik bilgisi, fizik muayenesi laboratuvar bulguları ve EKG’si incelendikten sonra bu hastada görülen EKG bulguları tartışılmaktadır. Bu sayede sadece EKG değil, kardiyak hasta yönetimine dair bakış açısının da olgunlaştırılması hedeflenmiştir.
 7. Ders sonrasında bir ay süre ile ders video kayıtlarına ulaşabileceksiniz.
 8. E-devlet üzerinden görüntülenebilen sertifika tanımlanması için online derslerin %70 ine katılım zorunluluğu vardır.

Program


 • 4 saat 50 dakika

  Online EKG Eğitimi

Biletler

 • Hemşire EKG Eğitimi

  Canlı ders katılımı, Ders dökümanları, Ders sonrasında videoların paylaşımı ve e-devlet sertifikası edinirsiniz.

  ₺700,00
 • Hemşire Öğrenci

  Öğrenci Hemşire Fiyatıdır. Canlı ders katılımı, Ders dökümanları, Ders sonrasında videoların paylaşımı ve e-devlet sertifikası edinirsiniz.

  • ₺600,00
 • Offline Kayıt

  Offline kayıt fiyatıdır. Sadece ders dökümanları ve ders videoları sizinle paylaşılacaktır. E-devlet sertifikası tanımlanmaz (Canlı ders katılımı yoktur).

  • ₺600,00

Toplam

₺0,00

Bu eğitimi paylaş

bottom of page