top of page

TC kimlik numaranız dahil kişisel bilgileriniz  size özel resmi sertifika tanımlanması için istenmektedir.

22 Ekim Cmt

|

Online

Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi Ekim ayı 2. Grup

Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi, Toplamda 12 ders saati sürer, 22 Ekim 2022 (Ders Saatleri: 19:00 - 00:00) ve 23 Ekim 2022 (Ders Saatleri: 19:00 - 00:00) olmak üzere iki ayrı gün iki ayrı oturum olarak planlanmıştır.

Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi Ekim ayı 2. Grup
Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi Ekim ayı 2. Grup

Zaman & Mekan

22 Eki 2022 19:00 – 23 Eki 2022 23:50

Online

Eğitim Hakkında

 1. Hekimlere yönelik Online Eğitimimiz EKG Kursu ve Kardiyak Hasta Yönetimini içermektedir.
 2. Eğitim zoom üzerinden iki gün 5’er saat olmak üzere toplamda 10 ders saati şeklinde yapılmaktadır. Her ders 40 dk – 10 dk mola şeklinde ilerlenr. Her bir gün 5 ders, 5 saat işlenir.
 3. Ders öncesi hafta, ders notu profilinize tanımlanacak ve e-mail aracılığı ile bilgilendirileceksiniz. Katılımcılar, bulundukları yerde ders notunu çıktı alır ve eğitimi bu nottan takip eder. Ders notu, derste anlatılan tüm EKG’leri, görselleri ve ders anlatımlarını içerir. Bu sayede katılımcılar derste anlatılan tüm EKG’lerin üzerinde not alma imkanına sahiptir.
 4. Ders interaktif işlenmektedir. Bu sayede video izleme şeklinde bir ders formatı ile değil, eğitmen ile soru – cevap yaparak konu anlatılmaktadır. Katılımcının durumu müsait değilse mikrofon açmayabilir.
 5. EKG değerlendirmesi anlatıldıktan sonra, hekime bu EKG ile başvuran hastanın yönetimi tartışılmaktadır. Bu sayede sadece EKG’deki bulgular değil, kardiyak hastanın yönetimi de öğrenilmektedir. Bu eğitim, Akut koroner sendrom ile başvuran hastanın hem EKG bulguları hem de hastaya verilmesi gereken tedavi ve sevk zincirine kadar anlatılmasını, aritmiye yaklaşım ve tedavi protokollerini, kullanılan ilaçlara genel bakışı ve diğer birçok konuyu içerir.
 6. Eğitim bitince 25 hastalık bir workshop planlanmıştır. Burada yer alan örnekler, acil serviste sık karşılaşılan vaka senaryoları üzerine inşa edilmiştir. Hekime başvuran hastanın klinik bilgisi, fizik muayenesi laboratuvar bulguları ve EKG’si incelendikten sonra bu hastanın yönetimi tartışılmaktadır. Bu sayede sadece EKG değil, kardiyak hasta yönetimine dair bakış açısının da olgunlaştırılması hedeflenmiştir.
 7. Ders sonrasında bir ay süre ile ders video kayıtlarına ulaşabileceksiniz.
 8. E-devlet üzerinden görüntülenebilen sertifika tanımlanması için online derslerin %70 ine katılım zorunluluğu vardır.

Program


 • 4 saat 50 dakika

  Online EKG Eğitimi 1. Gün


 • 4 saat 50 dakika

  Online EKG Eğitimi 2. Gün

Biletler

 • Hekimlere Yönelik EKG Eğitimi

  ₺750,00
  Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu eğitimi paylaş

bottom of page