top of page

TC kimlik numaranız dahil kişisel bilgileriniz  size özel resmi sertifika tanımlanması için istenmektedir.

28 Ocak Cmt

|

Online

Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi Ocak ayı 2. Grup (Grup 133)

Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi, Toplamda 10 saat sürer, 28 Ocak 2023 (Ders Saatleri: 19:00 - 00:00) ve 29 Ocak 2023 (Ders Saatleri: 19:00 - 00:00) olmak üzere iki ayrı gün iki ayrı oturum olarak planlanmıştır.

Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi Ocak ayı 2. Grup (Grup 133)
Hekimlere Yönelik Online EKG Eğitimi Ocak ayı 2. Grup (Grup 133)

Zaman & Mekan

28 Oca 2023 19:00 – 29 Oca 2023 23:50

Online

Eğitim Hakkında

 1. Hekimlere yönelik Online Eğitimimiz EKG Kursu ve Kardiyak Hasta Yönetimini içermektedir.
 2. Eğitim zoom üzerinden iki gün 5’er saat olmak üzere toplamda 10 ders saati şeklinde yapılmaktadır. Her ders 50 dk – 10 dk mola şeklinde ilerlenr. Her bir gün 5 ders, 5 saat işlenir.
 3. Ders öncesi hafta, ders notu profilinize tanımlanacak ve e-mail aracılığı ile bilgilendirileceksiniz. Katılımcılar, bulundukları yerde ders notunu çıktı alır ve eğitimi bu nottan takip eder. Ders notu, derste anlatılan tüm EKG’leri, görselleri ve ders anlatımlarını içerir. Bu sayede katılımcılar derste anlatılan tüm EKG’lerin üzerinde not alma imkanına sahiptir.
 4. Ders interaktif işlenmektedir. Bu sayede video izleme şeklinde bir ders formatı ile değil, eğitmen ile soru – cevap yaparak konu anlatılmaktadır. Katılımcının durumu müsait değilse mikrofon açmayabilir.
 5. EKG değerlendirmesi anlatıldıktan sonra, hekime bu EKG ile başvuran hastanın yönetimi tartışılmaktadır. Bu sayede sadece EKG’deki bulgular değil, kardiyak hastanın yönetimi de öğrenilmektedir. Bu eğitim, Akut koroner sendrom ile başvuran hastanın hem EKG bulguları hem de hastaya verilmesi gereken tedavi ve sevk zincirine kadar anlatılmasını, aritmiye yaklaşım ve tedavi protokollerini, kullanılan ilaçlara genel bakışı ve diğer birçok konuyu içerir.
 6. Eğitim bitince 25 hastalık bir workshop planlanmıştır. Burada yer alan örnekler, acil serviste sık karşılaşılan vaka senaryoları üzerine inşa edilmiştir. Hekime başvuran hastanın klinik bilgisi, fizik muayenesi laboratuvar bulguları ve EKG’si incelendikten sonra bu hastanın yönetimi tartışılmaktadır. Bu sayede sadece EKG değil, kardiyak hasta yönetimine dair bakış açısının da olgunlaştırılması hedeflenmiştir.
 7. Ders sonrasında ders video kayıtlarına ulaşabileceksiniz.
 8. E-devlet üzerinden görüntülenebilen sertifika tanımlanması için online derslerin %70 ine katılım zorunluluğu vardır.

Program


 • 4 saat 50 dakika

  Online EKG Eğitimi 1. Gün


 • 4 saat 50 dakika

  Online EKG Eğitimi 2. Gün

Biletler

 • Çalışan Hekim

  • ₺900,00
 • İntern Hekim veya 5. Sınıf Öğr

  İntern Hekim veya 5. Sınıf Stajyer Hekim

  • ₺750,00
 • Offline Kayıt

  Offline kayıt ücretidir

  • ₺750,00

Toplam

₺0,00

Bu eğitimi paylaş

bottom of page