top of page

TC kimlik numaranız dahil kişisel bilgileriniz  size özel resmi sertifika tanımlanması için istenmektedir.

19 Aralık Pzt

|

Online

Hemşirelere Yönelik Online EKG Eğitimi Aralık ayı 1. Grup (Hems 013)

Hemşire / Paramedik / ATT'lere Yönelik Online EKG Eğitimi, Toplamda 6 ders saati sürer, 19 Aralık 2022 (Ders Saatleri: 19:00 - 00:00) de tek oturum olarak planlanmıştır.

Hemşirelere Yönelik Online EKG Eğitimi Aralık ayı 1. Grup (Hems 013)
Hemşirelere Yönelik Online EKG Eğitimi Aralık ayı 1. Grup (Hems 013)

Zaman & Mekan

19 Ara 2022 19:00 – 23:50

Online

Eğitim Hakkında

 1. Hemşirelere yönelik Online EKG Eğitiminin fiyatlandırması Lider Hemşire Eğitimi /  Yönetici Hemşire Eğitimi / İkna yöntemleri eğitimlerinden biri ile birlikte alınması durumunda değişmektedir. Size uygun seçeneği seçiniz.
 2. Yukarıda belirtilen ve EKG Eğitimine ek olarak alınan eğitimlerin hepsi İstanbul Gedik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi ve Sevgicanakademi işbirliği ile sizlere tanımlanacaktır.
 3. Hemşire & ATT & Paramediklerimize yönelik Online Eğitimimiz EKG Kursu ve Kardiyak Hasta Yönetimi kursu canlı olarak belirtilen tarihte yapılacaktır. Diğer eğitiminiz ise uzaktan eğitim platformu üzerinden size tanımlanacaktır.
 4. Eğitim zoom üzerinden bir gün 5 ders, her ders 50 dk ders – 10 dk mola olmak üzere toplamda 5 saat olarak işlenir.
 5. Ders öncesi hafta, ders notu profilinize tanımlanacak ve e-mail aracılığı ile bilgilendirileceksiniz. Katılımcılar, bulundukları yerde ders notunu çıktı alır ve eğitimi bu nottan takip eder. Ders notu, derste anlatılan tüm EKG’leri, görselleri ve ders anlatımlarını içerir. Bu sayede katılımcılar derste anlatılan tüm EKG’lerin üzerinde not alma imkanına sahiptir.
 6. Ders interaktif işlenmektedir. Bu sayede video izleme şeklinde bir ders formatı ile değil, eğitmen ile soru – cevap yaparak konu anlatılmaktadır. Katılımcının durumu müsait değilse mikrofon açmayabilir.
 7. Dersimizde EKG değerlendirmesi anlatıldıktan sonra, kalp krizi ile başvuran hastanın değerlendirilmesi de anlatılmaktadır. Bu eğitim, Akut koroner sendrom ile başvuran hastanın hem EKG bulguları hem de size başvuru sırasındaki semptom ve bulguların değerlendirilmesini de içerir. Bu sayede yanınızda hekim olmadığı durumlarda EKG değerlendirilmesinin ve sorumlu olduğumuz merkeze hastanın belirti ve bulgularının eksiksiz iletilmesi ile ilgili bakış açısının geliştirilmesi hedeflenmiştir.
 8. Eğitim bitince 25 hastalık bir workshop planlanmıştır. Burada yer alan örnekler, acil serviste sık karşılaşılan vaka senaryoları üzerine inşa edilmiştir. Acil servise başvuran hastanın klinik bilgisi, fizik muayenesi laboratuvar bulguları ve EKG’si incelendikten sonra bu hastada görülen EKG bulguları tartışılmaktadır. Bu sayede sadece EKG değil, kardiyak hasta yönetimine dair bakış açısının da olgunlaştırılması hedeflenmiştir.
 9. Ders sonrasında bir ay süre ile ders video kayıtlarına ulaşabileceksiniz.
 10. E-devlet üzerinden görüntülenebilen sertifika tanımlanması için online derslerin %70 ine katılım zorunluluğu vardır.

Program


 • 4 saat 50 dakika

  Online EKG Eğitimi 1. Gün

Biletler

 • Hemşire EKG Eğitimi

  ₺650,00
 • Hemşire Öğrenci

  Öğrenci Hemşire Fiyatıdır.

  • ₺600,00
 • Offline Kayıt

  Offline kayıt fiyatıdır

  • ₺550,00

Toplam

₺0,00

Bu eğitimi paylaş

bottom of page