top of page

İleri Düzey EKG Eğitimi

İleri düzeydeki EKG eğitimimiz, hekimlere yoğunlaştırılmış ve daha detaylı bir bilgi aktarımı sağlamak için tasarlanmıştır.

 • İleri EKG Eğitimi geniş bir kardiyak hastalık yelpazesinde derinlemesine bilgi ve anlayış kazanmayı amaçlamaktadır. toplam 6 saat süren eğitimimizi bölümler halinde izleyebileceksiniz. Kaldığınız yerden devam edebilir, istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

 • Eğitim İçeriği: Eğitim 50 adet detaylı vaka incelemesi içerir. Her bir vaka özenle seçilmiş olup, kardiyak hastalıkların geniş bir yelpazesini kapsar. Her bir vaka, gerçek yaşam senaryolarına dayanarak hastanın yönetimine dair değerli bilgiler sunmaktadır. Katılımcılar, vakaların değerlendirilmesi ve yönetimi konusunda interaktif bir şekilde tartışma fırsatı bulacaklardır. 

 • Özel Ders Notları: Tıpkı temel EKG eğitimimizde olduğu gibi, kaydınızı tamamladıktan sonra, size özel ders notlarınızı whatsapp üzerinden sizlere gönderilecektir. Bu notlar, derste anlatılan tüm EKG'leri, görselleri ve ders anlatımlarını içerir. Ayrıca, ders sırasında not alabilmeniz için interaktif bir ortam sunuyoruz.

Doktor ' s Klinik
demo ders video1
Videoyu Oynat

Sonuç olarak, ileri EKG eğitimimiz, kardiyak hasta yönetiminde daha büyük bir güven ve yetenek geliştirmek isteyen hekimlere yönelik ayrıntılı, uygulamalı ve kapsamlı bir deneyim sunmaktadır. Bu eğitim, katılımcılara gerçek yaşam senaryoları üzerinde EKG analizi ve hasta yönetimi becerilerini uygulama fırsatı sunar ve böylece EKG yorumlama becerilerini daha da geliştirme imkanı sağlar.

 • Katılımcılarımız Premium WhatsApp  Vaka Paylaşım gruplarımıza ek ücret ödemeden dahil edilir.

 • Bu gruplarda

  • Katılımcılarımız sadece kendi vakalarına değil, diğer katılımcılarımızın da vakalarına tanık olur.

  • Diğer katılımcılarla etkileşimde bulunur ve deneyimlerini paylaşabilir, vaka yönetimlerini tartışabilir.

  • Premium gruplara yönelik üretilen içeriklere sınırsız erişim hakkı edinir.

Katılımcılarımıza eğitim sonunda ingilizce ve Türkçe, web sitemiz üzerinden doğrulanabilir QR kodlu sertifika oluşturulacaktır. Basılı ya da elektronik sertifika tercihi katılımcıya aittir. Sertifika doğrulama sayfası için

bottom of page