top of page

Sık Sorulan Sorular

 • Dersi kim anlatıyor?
  Online EKG eğitimi ve Kardiyak Vaka Yönetimi Eğitimini, Kurucu Eğitmen, Dr. Cihan İlyas Sevgican dersi anlatmaktadır. Kardiyoloji alanında eğitim almış bir hekimdir. Akut Batına Yaklaşım ve Bilgisayarlı Tomografi Değerlendirme Eğitimini Dr. Yakup Onur Moran anlatmaktadır. 13 yıllık acil servis tecrübesi vardır. Kritik Hasta Yönetimi, Kan Gazı Değerlendirme ve Entübasyon Eğitimini Dr. Hale Güngördü anlatmaktadır. Anestezi ve yoğun bakım alanında eğitim almış bir hekimdir.
 • Ders yüzyüze mi? Online mi?
  Dersler offline olarak websitemizden izlenmektedir. Yüz yüze planlanan eğitimler, eğitimin açıklamasında özellikle belirtilmektedir.
 • Cep telefonu / Tablet / iPad ile derslere katılabilir miyim?
  Evet, katılabilirsiniz. Ancak ders sırasında EKG’leri ve üzerinde yapılan işaretlemeleri daha iyi takip edebilmek adına büyük ekranlı bir cihazdan katılmanızı öneririz.
 • Ders videolarına daha sonra ulaşabilecek miyim?
  Evet, ders video kayıtları web sitemiz üzerinden sizinle paylaşılmaktadır.
 • Derse kaydolur ancak derse katılamazsam ne olacak?
  Şu an için süre kısıtlamamız bulunmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Ders notlarını nasıl edineceğim?
  Ders notlarınız whatsapp üzerinden size ulaştırılacaktır.
 • Ders sonunda sertifika veriyor musunuz?
  Evet, eğitimi tamamlayan katılımcılara resmi kurumlara ibraz edebilecekleri kurum onaylı resmi sertifika düzenlenmektedir.
 • 2. Sınıf tıp fakültesi öğrencisiyim, katılabilir miyim?
  Hekim grubunda, katılımcının bu dersi almadan önce semiyoloji veya dahiliye veya kardiyoloji dersi almış olması, hastaya yaklaşımın bir bütün olarak değerlendirilmesi ve kurstan maksimum verim alınması adına önemlidir. Birçok tıp fakültesi bu dersleri fakültenin 3. veya 4. Sınıfında vermektedir. Daha önceden bu derslerden birini fakültede aldıysanız kursumuzdan yüksek derecede verim alabilirsiniz 😊
 • Hemşirelik öğrencisiyim, katılabilir miyim?
  Evet, hemşire, paramedik , ATT , anestezi teknikerliği gruplarında dersi almak için okulu bitirmiş olma zorunluluğu yoktur.
 • Toplu kayıt imkanımız var mı?
  Evet, toplu kayıt imkanı var, Eğer ondan fazla katılımcı olacak olursa, bir ay önceden iletilmek kaydı ile, başvuran grupların uygun olduğu zamana göre özel eğitim planlanma imkanı vardır. Site üzerinden eğitimlerde toplu kayıtlarda indirim imkanları için bizimle 0536 587 74 52 numaralı telefon üzerinden iletişime geçiniz

Eğitimler Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sevgicanakademi Online EKG Eğitimleri hakkında sık sorulan soruları ve cevaplarını burada bulabilirsiniz. Eğitimler hakkında daha detaylı bilgi için eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Derslerimizden kesitler izlemek için Demo Dersler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page